./img/kamsejede2.gif
./img/inforproridice2.jpg
./img/inforprospolu2.jpg
./img/zadanipozproridice2.gif
./img/zadanipozprospolu2.jpg
./img/agentury2.jpg
./img/kontakt2.jpg
./img/odkazy1.gif
bg.jpg
5241381 cesky deutsch english
logo_spolujizda

Orientační ceník
mezi Prahou a některými evropskými městy

Trasa

celková cena pro spolujezdce
(podíl na benzín+poplatek)
(Kč)


cena vlakem
(2. třída)
(Kč)


cena autobusem

(Kč)


Amsterdam1299.-4520.-1900.-
Barcelona2066.-6900.-2970.-
Berlin522.-1820.-850.-
Bremen836.-3500.-1780.-
Dortmund935.-3800.-1350.-
Geneve1292.-4700.-2050.-
Hamburg958.-2930.-1600.-
Hannover784.-2400.-1580.-
Köln999.-3300.-1350.-
Leipzig427.-1200.-850.-
München592.-1800.-950.-
Milano1282.-3500.-1830.-
Paris1338.-5000.-1900.-
Roma1645.-4000.-2370.-
Stockholm1760.-7500.-2400.-
Stuttgart740.-2000.-1050.-
Zürich998.-4600.-1900.-